Žáci a žákyně sportovních volejbalových tříd dokázali na přeboru v atletice, že neumí jen dobře sportovat s míčem, ale že dokáží zabodovat i v atletických disciplínách. Většina si z přeboru za své výsledky odnesla medaile a diplomy. Okresními přebornicemi se staly N. Szunyogová ve vrhu kouli 8,57m a v hodu krik.míčkem 43,97m. L. Dvořáková v běhu na 800m 2:56,2. K. Horká v běhu na 60m 8,7s. L. Hermanová ve skoku vysokém 130cm. Na 2.místě skončil D.Blaha v běhu na 1000m 3:26,7. Bronzové medaile získali J.Nedvěd v hodu krit.míčkem 59,57m, D.Blaha ve skoku dalekém 430cm, K.Horká ve skoku dalekém 417cm a M.Čechová v hodu krit. míčkem 38,67m. Tyto závody byly přípravou na tradiční atletické závody družstev v Poháru  rozhlasu.