Vyhodnocení

výukových dotazníků

V uplynulých dvou týdnech jste si měli možnost vybrat z nabídky volitelných a nepovinných předmětů. Po vyhodnocení všech vrácených dotazníků vám již můžeme prozradit, na které předměty se můžete těšit v příštím školním roce.

Nepovinné předměty

Stejně jako v loňském roce byl opět zájem o všechny nabízené předměty. Budoucí třeťáci si v dostatečném počtu vybrali jazykovou výchovu v angličtině i v němčině, sportovní výchova 4. a 5. tříd bude dokonce otevřena ve dvou skupinách.

Otevřené nepovinné předměty

Předmět

Počet žáků:

3. ročník:

Jazyková výchova v Aj

Jazyková výchova v Nj

4. + 5. ročník:

Sportovní výchova 4. ročník

23 (10 chlapců + 13 dívek)

Sportovní výchova 5. ročník

15 (9 chlapců + 6 dívek)

Volitelné předměty

Z bohaté nabídky volitelných předmětů si vybírali žáci budoucích 7. – 9. tříd. Všichni žáci uvedených ročníků mají přidělenu informatiku a mohli si vybrat jeden (7.A) či dva (7.B a 8. + 9. nesportovní třídy) další povinně-volitelné předměty.

Po dvou letech nebylo dost zájemců pro otevření užitých výtvarných činností, stejně tak dopadly předměty etika a rétorika a anglická konverzace pro budoucí osmáky.

Otevřené volitelné předměty

Předmět