PostHeaderIcon Turnaj dívek U 17 se vydařil

V rámci Beach open Znojmo 2019 se v sobotu 18. května 2019 v areálu beachových kurtů  ZŠ Prokopa Diviše, Znojmo – Přímětice uskutečnil  turnaj pro dvojice dívek narozených 2003 a mladších s názvem Turnaj dívek U 17. Změřit své beachové dovednosti si přišlo dvacet hráček, celkem deset dvojic. Hrálo se ve dvou základních skupinách, z kterých postoupily čtyři nejlepší dvojice do závěrečných bojů.

turnaj_5

Zde hrálo osm dvojic KO systémem na jednu porážku. A komu se za slunečného počasí dařilo nejlépe? Bez jediné porážky v celém turnaji  zvítězila ve finále/ 21:12 , 21:14/  dvojice nejzkušenějších hráček, Lucie Svobodová a Magdaléna Ludvíková, nad druhými nejlepšími hráčkami Kateřinou Kravcovou a Anetou Novákovou. Třetí příčku obsadila Vendula Dvořáková a Nela Boudná, které porazily  v bojích o stupně vítězů Žanetu Havlíkovou a Terezu Raabovou. Všem soutěžícím dívkám blahopřejeme na začátku beachové sezony k skvělým výkonům. Na kurtech bylo možno vidět nádherné výměny a bojovnou přesto radostnou atmosféru. Celý program Beach open Znojmo 2019 naleznete na stránkách VK Znojmo - Přímětice.