Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Akce a výsledky Výsledky akcí a soutěží

PostHeaderIcon Muzikál Bítls nás ohromil

Dne 25. listopadu 2019 jsme se my, žáci II.stupně, společně s některými učiteli vydali za novým kulturním zážitkem v divadelním stylu. Naše škola uspořádala zájezd na muzikál Bítls do Městského divadla v Brně.

muzikal_31

Skoro tříhodinový muzikál vypráví příběh z roku 1967. Tři šestnáctiletí kluci – Juřan, Žanek a Pavlík si založili kapelu a chtěli se prosadit ve světě jako úspěšná roková hudební skupina. Tento muzikál zasvětí diváky do rockového světa hudby a poukáže i na to, v jaké době museli žít naši rodiče a prarodiče. Na scéně se střídá prostředí moravské vesnice se sídlem britské královny Alžběty. Jeden ze členů slavné skupiny Beatles, Ringo Starr odjede tajně do tehdejšího Československa, aby zde hledal kořeny svých předků.

Děj má plno zápletek, které diváky pobaví, a navíc je protkán známými hity, např. Here comes the sun, Love me do, All you need is love, Help!, Lucy in the sky with diamonds.

V hlavních rolích se objevili Tomáš Dalecký, Matyáš Kyncl, Tomáš Herajt, Lukáš Janota, Milan Němec, Alan Novotný, Dušan Vitázek a ostatní. Zhlédnutý muzikál byl pro nás úžasným kulturním zážitkem.  Všichni jsme si ho moc užili!

                                                                     Alena Kusáková  VIII.A

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz