515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Akce a výsledky Výsledky akcí a soutěží

PostHeaderIcon V Jihomoravském minivolejbalu opět zazářili hráči VK PFN Znojmo - Přímětice

V třetím turnaji Jihomoravského minivolejbalu 2019/2020, který se konal v první březnovou neděli v hale v Letovicích, opět zabodovala družstva VK PFN Znojmo – Přímětice a skvěle tak reprezentovala náš okres Znojmo.

Turnaj pro kategorii zeleného minivolejbalu /žáci pátého ročníku, tři hráči, rozměr hřiště 4,5mx6m, údery- horní odbití obouruč/ , kde hrálo z kvalifikačního turnaje 29 týmů rozřazených ve čtyřech skupinách, opanovala družstva z VK PFN Znojmo – Přímětice. V kategorii modrého minivolejbalu /žáci šestého ročníku, tři hráči, rozměr hřiště 4,5mx6m, upravená pravidla šestkového volejbalu /, kde si poměřilo své herní zkušenosti celkem 39 týmů rozřazených do šesti skupin, vynikali opět hráči z VK PFN Znojmo – Přímětice.

Výsledky v modrém minivolejbalu, v I. výkonnostní skupině, tedy i celkově:

1. místo VK PFN Znojmo – Přímětice M1 / David Knebl, Petr Sádlo, David Krejčí a Tadeáš Kucer/
  2. místo  VK PFN Znojmo – Přímětice M2 / Šimon Rozsypal, Hynek Hruška, Patrik Mareš a Kristian Plánský/

Tým VK PFN Znojmo – Přímětice M3 vyhrál  II. výkonnostní skupinu a obsadil celkové pěkné 8. místo/ Jiří Donát, Filip Šoba a Martin Neubauer/. Druhé místo v této skupině a celkově 9. místo obsadil tým VK PFN Znojmo – Přímětice M4 / Anna Zobalová, Adéla Ráčková a Štěpán David/. V. výkonnostní skupinu vyhrál tým VK PFN Znojmo - Přímětice M5 /Nikol Waldová, Nikol Zimmerová a Monika Moltašová/.  V VI.výkonnostní skupině zvítězil tým VK PFN ZNOJMO - Přímětice M7/Jiří Staněk, Jiří Veselý a Tomáš Spáčil/, druhé místo v této skupině obsadil tým VK PFN Znojmo - Přímětice M6 /Jana Veselá, Vanessa Švancarová a Sofie Kummerová/.

Výsledky v zeleném minivolejbalu, v I. výkonnostní skupině, tedy i celkově:

1. místo VK PFN Znojmo – Přímětice Z1 / Natálie Vašatová, Kristýna Pokorná a Martina Petrášková/
  2. místo  VK PFN Znojmo – Přímětice Z2 / Richard Pošvanc, Oliver Herzig a David Veselý/
V III. výkonnostní skupině obsadil 4. místo tým VK PFN Znojmo - Přímětice Z3 / Hana Uhlířová, Nela Koldánová a Václav Pinkava/.

Všem hráčům a hráčkám, kteří se zúčastňují této soutěže, přejeme hodně dalších  sportovních úspěchů do finálového kola turnaje Jihomoravského minivolejbalu, které se odehraje 24. dubna 2020 v hale pro míčové sporty na Vodově ulici v Brně, ale nejdůležitější je, ať mají všichni mladí volejbalisté radost ze hry a stále zlepšují své dovednosti. Děkujeme trenérkám, trenérům i rodičům za čas, který  dětem věnují.