1. Provozní doba

V měsících květen - září:

Pondělí - Pátek     14.00 – 19.00   hodin

Sobota -  Neděle   09.00 – 12.00   hodin      14.00 – 19.00   hodin

2. Vstup do areálu

Do areálu je povolen vstup pouze se souhlasem správce hřiště, či osoby, zodpovídající za provoz hřiště (má přidělen klíč od areálu). V případě zapůjčení klíčů je zakázáno vpouštět do areálu další osoby, po skončení hry je nezbytné opětovné uzamčení areálu (všech tří vchodů). Uživatelé do areálu vstupují na vlastní odpovědnost a  nebezpečí.

3. Pronájem areálu

Areál si lze pronajmout dvěma způsoby:

Dlouhodobý pronájem je uzavírán na základě smlouvy mezi ZŠ Prokopa Diviše Znojmo-Přímětice a právnickou či fyzickou osobou. Nájemce má pak dle podmínek smlouvy blokovány dlouhodobě dohodnuté dny a hodiny, jejichž využívání závisí na jeho vůli. Cena pronájmu je smluvní.

Krátkodobý pronájem je jednorázové využití hřiště, buď po předchozím objednání a zamluvení nebo i bez něj v případě volné kapacity. Objednávky lze uplatňovat:

- na zápisovém archu u vchodu do areálu (max. 14 dní dopředu)

- telefon 721 506 325 – minimálně den dopředu

(telefonické objednávky budou zpětně potvrzovány dle zjištěné volné kapacity v požadovaném termínu. Pokud není objednávka včas potvrzena, je považována za neplatnou).

Cena pronájmu:

Dospělí: 80 Kč/hřiště/hodina

Mládež (pod 18 let): zdarma

V ceně pronájmu je i zapůjčení míče, poplatek se platí u správce hřiště při přebíraní klíčů.V případě, že se v objednaný termín nedostaví objednatelé do deseti minut od začátku objednací doby, objednávka se ruší a areál je pronajat dalším případným zájemcům.

4. Zásady využívání areálu

a)     v celém areálu platí přísný zákaz kouření.

b)    do areálu je zakázáno vodit psy či jiná zvířata

c)     do pískové plochy je vstup možný pouze bez obuvi a to i v případě krátkého a jednorázového přechodu přes hřiště

d)    povinností uživatelů hřiště je zachovávání čistoty a hygieny v celém areálu. Veškeré odpadky (láhve, obaly, apod.) se vyhazují do plastových pytlů k tomu účelu určených

e)     k opláchnutí rukou a nohou od písku slouží nainstalované časové sprchy, je zakázána jakákoliv manipulace s nimi vedoucí k poškození

f)      po ukončení hry je povinností urovnat pískový povrch hřiště (hrablem či lopatou)

g)     uživatelé mají za povinnost ve vlastním zájmu nahlásit jakékoliv poškození vybavení areálu, ke kterému došlo během jejich činnosti nebo které zjistili po svém příchodu

h)     každý úraz, ke kterému v areálu došlo, mají uživatelé za povinnost nahlásit správci hřiště

Při porušení jakéhokoli bodu tohoto provozního řádu má pronajímatel právo jednostranně ukončit pronájem areálu daným osobám,  a to i s dlouhodobou platností.

5. Správce

Správcem hřiště je během své pracovní doby (viz níže) pan Jiří Lang – k dosažení v buňce u tenisových kurtů (telefon 721 747 411). Pracovní doba správce: úterý - pátek 14.00 - 19.00, sobota - neděle 9.00 – 12.00, 14.00 - 19.00 hodin (kromě 1. víkendu v měsíci).

Mimo pracovní dobu správce jsou klíče od areálu k dispozici pouze u pověřených osob (vedení školy, školník, trenéři a vyučující Tv).