Ve dnech 11. – 14. 6. 2018 se skupina vybraných žáků šestých až devátých tříd ze ZŠ P. Diviše zúčastnila jazykového kurzu v kempu v Podhradí. Žáci dostali pobyt za odměnu za celoroční práci v anglickém a německém jazyce.

Podhradi_3

Uprostřed kouzelné přírody se kurz nesl v tématu Beauty and the Beast – Finding beauty in unexpected places (Kráska a zvíře – hledání krásy na nečekaných místech). Při spoustě různých aktivit mohli používali žáci své vědomosti a aktivně využívali jazyky. Kromě výukových činností jsme se věnovali i sportovním a společenským hrám. Pobyt jsme zakončili prezentacemi skupin na naše téma.

Celý kurz byl hrazen z projektu Kolumbus města Znojma, určený školám na rozšíření jazykových dovedností. Oceňujeme zájem žáků a jejich zápal pro spolupráci a tvořivost.