PostHeaderIcon Beachové turnaje

PostHeaderIcon Kalendář beachových turnajů 2019

Kalendář beachových turnajů 2019 ke stažení ZDE!!!

PostHeaderIcon Kalendář beachových turnajů 2018

Kalendář beachových turnajů 2018 ke stažení ZDE!!!

PostHeaderIcon Turnaj žákyň U17

V neděli 11.6.2017 se v areálu ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě- Příměticích konal beachový Turnaj žákyň U17.

V kategorii mladších žákyň zvítězila dvojice Kateřina Kravcová a Natálie Blažková. Druhé místo vybojovaly Tereza Kutláková a Veronika Krejčí a třetí místo obsadily Lucie Svobodová a Ema Rajglová.

Kategorii starších žákyň vyhrála dvojice Lucie Dvořáková a Nikol Szunyogová. Druhou příčku získaly Klára Nováčková a Magdaléna Ludvíková a třetí skončily Veronika Svobodová a Kateřina Hrnčířová.

PostHeaderIcon Beachový Turnaj rodičů a dětí "netradičně"

V neděli 21. května se konal v areálu ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě - Příměticích první beachový turnaj sezóny našeho VK Znojmo - Přímětice. Kvůli nepřízni počasí, zejména mokrému a studenému písku jej bohužel musely organizátorky přesunout do tělocvičen. Radosti z pohybu a společnému sportování rodičů a dětí, či sourozenců to naštěstí nevadilo. Sešlo se celkem jedenáct soutěžících dvojic, které většinou doprovázeli i další členové rodiny, včetně těch nejmenších, z nichž se jistě v pozdějším věku stanou též milovníci volejbalu.
A kdo odcházel domů s medailemi na krku?
Ve žlutém minvolejbalu zvítězil Ríša Pošvanc s tatínkem, ze stříbrné medaile se těšil Jakub Žižka s maminkou a třetí místo vybojovala Natálka Vašatová s tatínkem.
V oranžovém minivolejbalu zvítězily sestry Adélka Volcová a Katka Hrnčířová, druhé místo získali Šimonek a Matyáš Rozsypalovi a třetí místo obsadili sourozenci Hyneček a Nelinka Hruškovi.
Nejdůležitější ale bylo, že si všichni pěkně zahráli a udělali něco prospěšného pro své tělo. Příjemným překvapením byl i nečekaný dar z vinařství od pana Jägera pro všechny hrajicí rodiče, kterému tímto ještě jednou děkujeme.
Miniturnajrodice_4

PostHeaderIcon Znojemské beachové léto 2017

Kalendář beachových turnajů v roce 2017 si můžete stáhnout ZDE!!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>