Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020

PostHeaderIcon Plány, přehledy, informace

PostHeaderIcon Informace ke konzultačním dnům 6.-9. tříd od 8.6.

V odkazech je možno si stáhnout důležité materiály, vztahující se ke konzultační výuce pro žáky 2. stupně od 8.6. 2020:

V případě neúčasti žáka na závěrečné třídnické konzultaci je povinností rodiče či žáka sjednat si s třídním učitelem individuální dořešení provozní záležitostí - učebnice, pomůcky, skříňky, vysvědčení, ......
 

PostHeaderIcon Ředitelské volno - ukončení školního roku

Vážení rodiče, ředitelské volno ve dnech pondělí 29.6. a úterý 30.6. zůstává v platnosti, naopak ředitelské volno plánované na pátek 26.6. se ruší a v tento den proběhne ukončení školního roku a předání vysvědčení pro 1.-8.ročník. Žáci 9. tříd převezmou vysvědčení v rámci třídnického dne ve čtvrtek 25.6.. 
 

PostHeaderIcon Rozvrh vchodů a šaten pro jednotlivé třídní skupiny

Skupiny 9. tříd vchází v určený čas hlavním vchodem vpravo a pokračují do svých šatních skříněk.

Třídní skupiny 1. stupně - rozvržení vchodů a šaten:

 

PostHeaderIcon Informace k nástupu 9. tříd do prezenční výuky od 11.5.

Vážení rodiče,
v odkazech naleznete důležité materiály, vztahující se k nástupu přihlášených žáků 9. tříd k prezenční formě výuky od pondělí 11.5. do pátku 5.6.:
Konkrétní organizační informace pro skupiny tříd 9.A, 9.B a 9.C (časy nástupů do školy, učebny, vyučující, apod.) byly zaslány rodičům formou mailu a prostřednictvím elektronické žákovské knížky!!


 

PostHeaderIcon Informace k znovuzavedení prezenční výuky

 
Vážení rodiče,
v odkazech naleznete důležité materiály, vztahující se k znovuotevření škol (pro žáky 9. tříd od 11.5., pro žáky 1. stupně od 25.5.):
Všichni zaměstnanci školy se budou řídit doporučenou metodikou MŠMT i nastavenými pravidly v rámci školy. Po celou dobu prezenční výuky budou plněny a zajišťovány požadované hygienické požadavky nadřízených orgánů.
Prosím tímto o pečlivé prostudování těchto dokumentů a o zaslání vyplněného "oznámení rodičů škole o účasti v prezenční výuce" nejpozději do středy 6.5.2020. Na základě počtu přihlášených dětí pak bude zpracován detailní harmonogram výuky, se kterým budou rodiče přihlášených žáků seznámeni. Tento termín je sjednocen pro všechny zainteresované rodiče (1. stupeň i 9. ročník), neboť se bude v návaznosti na vašem rozhodnutí měnit rozvrh celé školy tak, aby byla sladěna prezenční i domácí výuka. Případné pozdější přihlášky do prezenční výuky nemohou být z organizačních důvodů akceptovány a naopak řádně a včas podané přihlášky budou považovány za závazné. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 24
Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz