Úvod Součásti školy

PostHeaderIcon Školní jídelna

PostHeaderIcon Školní jídelna obnovuje pro zájemce provoz

Od pondělí 04.05.2020 začínáme vařit pro prvních 150 přihlášených žáků naší školy.
Obědy se budou vydávat jednorázových termoboxech v době od 11.00 do 12.00 hodin z okna-bočních dveří ŠJ.
S sebou si vezměte pouze vhodnou tašku na odnesení boxů (termobox s polévkou a termobox s jídlem).
Do mailu napište jméno dítěte, třídu a datum od kdy dítě přihlašujete ke stravování.
Platba za tyto obědy bude provedena inkasem jako u běžného stravného.
Odhlašování bude také pouze na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , telefonicky 739324482    do 10. hodiny na následující den.
  • Oběd se bude skládat z polévky a hlavního jídla, cena 73,- Kč (včetně krabiček).
  • Budeme vařit jen jeden druh jídla – jídelníček bude připraven předem.
  • Vzhledem k jednotné ceně oběda bude velikost porce stejná pro všechny.

Vařit budeme po dobu uzavření školy, nejdéle však do 24. června.

Jídelníček od 4.5. do 8.5. k dispozici ZDE!!

PostHeaderIcon Upozornění pro rodiče

Od 1.2.2019 se cena svačinky ve školní jídelně zvyšuje na 15,-Kč.
Cena obědů zůstává stejná.
Děkujeme.

PostHeaderIcon Naše školní jídelna

Školní jídelna vaří pro 540 strávníků. Mezi ně patří žáci různých věkových kategorií a zaměstnanci.

Celý článek...

PostHeaderIcon Změna platebních příkazů stravného u rodičů platících z účtu u České Spořitelny

Vážení rodiče,
v souvislosti se změnami u České Spořitelny dochází k přečíslování účtů pro platby stravného ve školní jídelně.
Z tohoto důvodu Vás prosíme o zrušení stávajících příkazů k inkasu a zadání nových.
Změna bude platit od 1. 9. 2018.
Omlouváme se za možné případné komplikace, které změny přinesou. V případě potřeby nás kontaktujte na tel. čísle 515211018 nebo 739324482 pro školní jídelnu.
Nové číslo účtu pro placení stravného ve školní jídelně  35-1583769309/0800

Nové povolení k inkasu můžete poslat na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo odevzdat osobně v kanceláři ŠJ.

Děkujeme.

PostHeaderIcon Přihláška ke stravování - verze 2018

Přihlášku ke stravování ve školní jídelně ve verzi 2018 si si můžete stáhnout ZDE!!!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>