PostHeaderIcon GDPR

PostHeaderIcon Prohlášení o ochraně osobních údajů

Pokud vaše děti navštěvují naši školu – Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569, se sídlem Ke Škole 569/15, Přímětice, 669 04 Znojmo, IČ: 70940843 (dále jen „škola“ nebo „správce“), svěřujete nám, jako správci osobních údajů, osobní údaje dětí, a to z toho důvodu, abychom jim mohli řádně poskytovat vzdělávání podle příslušných právních předpisů, a taktéž i provozovat další činnosti, které s výchovou a vzděláním dětí souvisí.

V těchto zásadách ochrany osobních údajů zjistíte, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, a co s nimi děláme. Uvedené informace jsou důležité, proto doufáme, že si najdete čas a pečlivě si vše přečtete. Pokud by zde bylo něco nesrozumitelné nebo byste se rádi dozvěděli další informace, můžete nás navštívit na adrese viz. výše uvedeno, nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Dále bychom vám rádi oznámili, že pro oblast ochrany osobních údajů jsme v naší škole jmenovali pověřence pro ochranu osobních údajů (dále jen „pověřenec“). Pověřencem může být v oblasti ochrany osobních údajů jen odborně znalá osoba, která má například za úkol dohlížet na řádné zacházení s osobními údaji, poradit správci údajů, jak nejlépe dodržovat řádné principy pro ochranu osobních údajů a v neposlední řadě se na něj také můžete obracet i vy se svými dotazy nebo žádostmi. V naší škole vykonává funkci pověřence Mgr. Bc. Ivo Hebelka, Obrokova 1/12, 669 22 Znojmo, a kontaktovat jej můžete Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Celý článek...