Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Plány, přehledy, informace

PostHeaderIcon Informace k znovuzavedení prezenční výuky

 
Vážení rodiče,
v odkazech naleznete důležité materiály, vztahující se k znovuotevření škol (pro žáky 9. tříd od 11.5., pro žáky 1. stupně od 25.5.):
Všichni zaměstnanci školy se budou řídit doporučenou metodikou MŠMT i nastavenými pravidly v rámci školy. Po celou dobu prezenční výuky budou plněny a zajišťovány požadované hygienické požadavky nadřízených orgánů.
Prosím tímto o pečlivé prostudování těchto dokumentů a o zaslání vyplněného "oznámení rodičů škole o účasti v prezenční výuce" nejpozději do středy 6.5.2020. Na základě počtu přihlášených dětí pak bude zpracován detailní harmonogram výuky, se kterým budou rodiče přihlášených žáků seznámeni. Tento termín je sjednocen pro všechny zainteresované rodiče (1. stupeň i 9. ročník), neboť se bude v návaznosti na vašem rozhodnutí měnit rozvrh celé školy tak, aby byla sladěna prezenční i domácí výuka. Případné pozdější přihlášky do prezenční výuky nemohou být z organizačních důvodů akceptovány a naopak řádně a včas podané přihlášky budou považovány za závazné. 
Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz