Úvod 2019/2020 Soutěž tříd

PostHeaderIcon Soutěž pořádaná 8.A - březen - víceboj

V pondělí 22.3.2010 se v tělocvičně ZŠ Prokopa Diviše uskutečnila soutěž ve "Víceboji tříd", kterou pořádala třída 8.A.

Žáci 8.A vymysleli několik soutěží, ve kterých soutěžilo z každé třídy 5 žáků. A které disciplíny zaujaly soutěžící i diváky nejvíce? Například „Pískoviště“. Kdo nejdříve naplní láhev pískem, vyhrává. Nebo soutěž „Éro“. Kdo vytvoří nejlépe letící papírovou vlaštovku, vyhrává. Divácky nejúspěšnější soutěž však byla „HOĎ A CHYŤ“, kdy museli účastníci této disciplíny hodit co nejdál vajíčkem a chytnout ho tak, aby se nerozbilo. Celkově "Víceboj tříd" vyhrála 9.A. Druhé místo vybojovala 7.A, 3. místo získala 6.A. Už nyní se žáci těší na dubnovou soutěž, která proběhne v rámci celoroční školní soutěže „Žáci sami sobě“.

Březnová soutěž 8.A - desetiboj