Poslední školní měsíc byl ve znamení dotahování prací na pomůckách jak z matematiky, tak z českého jazyka.

Žák z 2. stupně- Pavel Kolodin- nás provedl nádhernou výstavkou svých masožravých květin, které doma pěstuje. Bylo to velmi zajímavé a poutavé vyprávění.

V rámci KV jsme se vydali na průzkum louky a lesa, ve kterém jsme plnili různé úkoly týkající se stromů. Příjemným zpestřením byl sběr lesních jahod, na které jsme se všichni vrhli a ochutnávali je. Ve škole jsme dokončili projekt tříděním a popisováním jednotlivých listů a plodů.

Pro budoucí prvňáčky jsme připravili akci na celé dopoledne. Hry v areálu školy i ve škole se vydařily a dětem se moc líbily.

Poslední den nám na úplný závěr školního roku zpestřili naši spolužáci- Julie, Jakub a Emily.

Pohodový Krásné prázdniny a nashledanou v září! Pohodový