Před jarními prázdninami se v Brně konalo krajské kolo v přehazované smíšených družstev. Školu reprezentovali žáci pátých tříd, celkem odehráli čtyři zápasy, ve kterých nenašli přemožitele a zaslouženě vyhráli.

prehazovana_11

V základní skupině porazili družstva ze ZŠ Letovice a ZŠ Dolní Kounice 2:0. V semifinále po lítém boji porazili družstvo z Vyškova 2:0. Ve finále se opět střetli se žáky z Dolních Kounic, které i podruhé během dne lehce porazili 2:0. Tímto si vybojovali celkové 1. místo i postup do republikového finále, které se koná na konci března v Liberci. Přejeme našim mladým nadějím štěstí ve hře a hodně úspěchů.

Tým hrál ve složení : A.M.Čírtková, A.Zobalová, N.Dvořáková, H.Hruška, Š.David, D.Knebl, D.Krejčí, P.Mareš a Š.Rozsypal.